Oferty pracy

Opiekunka dziecięca/ pomoc opiekunki dziecięcej

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/24/1117
OBOWIĄZKI:
Dbanie o czystość i porządek w placówce, wykonywanie oraz pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych, samoobsługowych; przygotowanie i sprzątanie po posiłkach;-pomoc w opiece nad dziećmi podczas zajęć,-zabaw swobodnych oraz na spacerach, wycieczkach, placu zabaw itp.; pomoc w organizacji uroczystości żłobkowych, przygotowaniu pomocy dydaktycznych, asystowanie nauczycielowi/opiekunkce w organizacji i prowadzeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych; pomoc w codziennych czynnościach zleconych przez opiekuna/nauczyciela lub kierownika wynikających z prawidłowego funkcjonowania żłobka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

- dla opiekunki dziecięcej ukończony kurs opienkunki dziecięcej w żłobku/klubie dziecięcym

Miejsce pracy:

Reda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie