Oferty pracy

Opiekun osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/21/0518
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług opiekuna osoby niepełnosprawnej w ramach Programu MRiPR finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego "Opieka wytchnieniowa"-edycja 2021Wykonywanie obowiązków związanych z opieką nad osobą niesamodzielną na czas nieobecności opiekuna faktycznego, w tym:- udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych- wykonywanie niezbędnych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych- organizowanie czasu wolnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie i umiejętności zgodne ze stanowiskiem
Uprawnienia: komunikatywność, uprzejmość, dyspozycyjność
Uprawnienia: dokładność, precyzja, czystość, wysoka higiena osobista, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane doświadczenie zawodowe w sprawowaniu opieki nad osobami niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Chojnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach