Oferty pracy

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Gościcino
Numer: StPr/21/1899
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie stanu technicznego linii produkcyjnej, urządzeń pomocniczych, układów sterowania i bezpieczeństwa przedwłączeniem linii do pracy; - wykonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń mechanicznych, elektrycznychi sterowania wchodzących w skład linii produkcyjnej; - okresowe sprawdzanie prawidłowości działania zespołów ipodzespołów linii przy użyciu przyrządów i aparatury kontrolno-pomiarowe; - lokalizowanie i usuwanie usterek zespołówi podzespołów linii produkcyjnej, tzn. pras, obrabiarek, transporterów, robotów, manipulatorów, palet, układów sterowania,sygnalizacji, zabezpieczeń; - wykonywanie bieżących przeglądów technicznych stanu linii i urządzeń pomocniczych. Praca na trzy zmiany w godz. 01.00-23.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn produkcyjnych
Uprawnienia: dobra obsługa komputera
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa maszyn do do produkcji kostki brukowej[Umiejętność 1] : ogólna wiedza mechaniczna

Miejsce pracy:

Gościcino

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie