Oferty pracy

Operator wypalarki plazmowej

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/1945
OBOWIĄZKI:
Obsługa wypalarki plazmowej; System wynagrodzenia: wynagrodzenie + premie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność

Wymagania inne:

Odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy, Samodzielność, Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, Bardzo dobra organizacja pracy, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Oferta: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, Dodatki do wynagrodzenia w formie premii, Dobre warunki pracy Dopuszcza się możliwość pracy w systemie 3 zmianowym. Możliwość przystąpienia do programu OK System

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku