Oferty pracy

Operator wózków widłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Będzieszyn
Numer: StPr/21/2210
OBOWIĄZKI:
- Obsługa wózka widłowego- Transport towaru w obszarze magazynu- Uzupełnianie towaru w miejscach zbiórki w procesie konfekcjonowania- Obsługa skanera- Odpowiedzialność za dokumentację magazynową- Udział w inwentaryzacjiMiejsce pracy: (Centrum Logistyczne) Będziszyn 102, k. Pruszcza Gdańskiego - Pracodawca zapewnia transport z i do TczewaOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: paradecka.magdalena@zabka.plKontakt: tel 503-868-219
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Będzieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie