Oferty pracy

Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/0354
OBOWIĄZKI:
transport wewnętrzny na wydziałach produkcyjnych,zaopatrywanie wydziałów produkcyjnych w materiały do produkcji wyrobów,załadunek i rozładunek towarów,przewożenie materiałów pomiędzy magazynami,kompleksowa obsługa magazynu,przestrzeganie zasad BHP, ppoż, instrukcji i procedur na stanowisku pracy.System czasu pracy: Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność
Uprawnienia: kierowca operator wózków jezdniowych
Uprawnienia: współpraca w zespole

Wymagania inne:

uprawnienia na obsługę wózka widłowego oraz wymianę butli, mile widziane badania psychotechniczne, mile widziana znajomość branży metalowej, doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min 1 rok, Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię uznaniową, premię obecnościową, posiłki regeneracyjne, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego, pracę w systemie III zmianowym

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku