Oferty pracy

Operator robota spawalniczego

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/1248
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie wyposażenia technicznego stanowiska oraz sprzętu iśrodków ochrony indywidualnej operatora robotów spawalniczych;- przygotowywanie elementów do spawania zgodnie z dokumentacjątechniczną (instrukcjami technologicznymi spawania);- stosowanie narzędzi będących na wyposażeniu dodatkowymi specjalnym robota spawalniczego;- nadzorowanie pracy robota spawalniczego podczas spawania;- wykonywanie cięcia metali z użyciem robota spawalniczego orazsprawdzanie poprawności wykonanych operacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa robota spawalniczego[Inne] : Wynagrodzenie netto od 14,00 do 18,00 PLN na godzinę w zależności od umiejętności, zaangażowania i doświadczenia.

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 19,12 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku