Oferty pracy

Operator produkcji - montażysta

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2412
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie kombinacji różnorodnych zadań w celu złożenia komponentów elektronicznych, podzespołów lub systemów, przestrzeganie schematów produkcyjnych i przykładowych wzorów oraz ustnych instrukcji dotyczących poszczególnych zadań. Ustawianie i dopasowywanie części w określonym stosunku do siebie w uchwycie lub innym urządzeniu przytrzymującym. Sklejanie, zaciskanie, wkręcanie, łączenie, lutowanie lub wykonywanie innych podobnych czynności w celu połączenia i zabezpieczenia zmontowanych elementów, korzystanie z: narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz maszyn. Obchodzenie się z należytą starannością z firmowymi narzędziami, sprzętem i materiałami, niezwłoczne zgłaszanie wszelkich problemów przełożonemu. Przestrzeganie wszystkich zasad obowiązujących w firmie, w szczególności tych dotyczących bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22 (istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w soboty).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność czytania i interpretowania schematów, procedur i instrukcji, umiejętność pracy w zespole, zdolność odczytywania dostarczonych specyfikacji oraz przekładania tych danych na określone czynności. Mile widziane: doświadczenie i wiedza z zakresu podstawowej elektroniki.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy