Oferty pracy

Operator prasy krawędziowej

Miejsce pracy: Gościcino
Opis stanowiska:
  • obsługa pras krawędziowych,
  • praca z maszynami SAFAN,
  • wymiana narzędzi,
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów,
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym,
  • wykonywanie poleceń przełożonego zgodnie z planem produkcyjnym,
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz ppoż.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych lub możliwość przyuczenia,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne (dodatkowy atut),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • sumienność, dokładność, punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • nowoczesny park maszynowy,
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
  • prywatny pakiet medyczny ( możliwość ubezpieczenia partnera , rodziny).