Oferty pracy

Operator / Pomocnik linii do produkcji folii

Ogłoszenie numer: 3695973, z dnia 2020-09-28

Firma FOL-PLAST II znajduje się w Skarszewach.

Firma “FOL-PLAST II” działa na polskim rynku już od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie i troska o najlepszą obsługę naszych klientów pozwala zajmować nam czołową pozycje w branży dystrybucji opakowań.

Miejsce pracy: pomorskie / Skarszewy

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn wytłaczających folię
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń (konserwacja)
  • Uzupełnianie dozowników w materiał do obróbki
  • Kontrola jakości produktu
  • Przeładunek i pakowanie produktu końcowego

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora linii ekstruzji
  • Osoba dynamiczna, samodzielna, chętna do pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie zarobki
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i rozwoju

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN