Oferty pracy

Operator półautomatów obróbczych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6636
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn - obrabiarek półautomatycznych. Dokumentowanie zapisów kontroli i sprawdzeń wyrobu oraz obsługiwanego urządzenia. Kontrola wizualna wyrobów. Kontrola parametrów jakościowych wyrobów. Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 6.00-18.00, 18.00-6.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe/średnie mechaniczne. Mile widziane 24 miesięcy w obróbce metalu. Znajomość rysunku technicznego, obsługa elektronarzędzi, obsługa urządzeń pomiarowych, obsługa komputera. Mile widziane uprawnienia UDT suwnice i wózki widłowe. Sprawność manualna, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy