Oferty pracy

Operator plotera przemysłowego CNC

Ogłoszenie numer: 3715959, z dnia 2020-10-02

Miejsce pracy: pomorskie / Pelplin

Opis stanowiska

  • Obsługa plotera tnącego sterowanego numerycznie
  • Dbałość o stan techniczny maszyny i narzędzi
  • Kontrola jakościowa produkowanych wyrobów
  • Programowanie oraz ustawianie plotera tnącego
  • Szacowanie kosztów, planowanie i nadzór produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, zawodowe techniczne
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (Pakiet MS Office, pozostałe programy będę atutem - np. CAD, programy do fakturowania)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i odczytywania przyrządów pomiarowych
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane
  • Preferowane zamieszkanie - powiat tczewski, starogardzki

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią historią
  • Atrakcyjny system wynagradzania na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dużą samodzielność