Oferty pracy

Operator maszyn prostych

Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 14765) dla której ważny jest każdy pracownik. Staramy się, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy czy zatrudnieni są bezpośrednio w firmie czy przez Agencję pracy.

Obecnie dla naszego klienta, będącego jedną z najprężniej działających drukarni w kraju szukamy pracowników do pracy przy maszynach prostych

Operator maszyn prostych
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KL/PO/B/GD/2021
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn takich jak laminatory, giętarki, maszyny tnące, zgniatarki

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki – UWAGA bardzo prosimy o sprawdzenie dojazdu na Kokoszki przed wcześniejszą aplikacją

 

Wymagania:
  • szkolimy pracowników od postaw, niemniej konieczna jest minimalna styczność z maszynami- majsterkowicze też sobie poradzą :)
  • siła fizyczna
  • zmysł techniczny
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 3100 do 3300 brutto miesięcznie
  • dodatkowo płatne nadgodzinny +50% od poniedziałku do piątku, +100% w soboty – co istotne nadgodzinny są dla osób chętnych
  • umowę o zlecenie przez okres próbny, następnie umowę o pracę
  • pół roku pracy w Agencji, potem przejęcie bezpośrednio przez klienta
  • godziny pracy: 6:00-14:00/14:00-22:00

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie prosimy o telefon do Karoliny – 500898097

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”Zobacz podobne oferty