Oferty pracy

Operator maszyn i urządzeń CNC (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób gotowych do rozpoczęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tuchom
Nr ref.: OMU/TUC/1121
Obowiązki:
  • jako operator będziesz wykonywał pracę obsługując maszyny i urządzenia CNC, takie jak tokarki, frezarki czy giętarki.
Wymagania:
  • podstawowa wiedza z zakresu czytania rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej (6-14/ 14-22/ 22-6).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
  • premię miesięczną za brak absencji,
  • miejsce pracy: Tuchom.