Oferty pracy

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Miszewko

Zakres zadań:
  • obróbka i kontrola produktów według aktualnych rysunków technicznych
  • dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów
  • obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (6-18; 18-6)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nowoczesny budynek z pełnym zapleczem socjalnym
  • firmowy transport Gdynia-Miszewko-Gdynia
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku od pracodawcy
  • rozbudowane wdrożenie do pracy na stanowisku
  • szkolenia niezbędne do dalszego rozwoju, możliwość uzyskania uprawnień
  • pakiet benefitów tj.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie