Oferty pracy

Operator maszyn CNC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom
Nr ref.: CNC/TUCH/0519
Obowiązki:
  • programowanie obrabiarek CNC,
  • odpowiedni dobór parametrów i narzędzi,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • kontrola jakości.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe/ techniczne,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn CNC,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • kursy z programowania i obsługi maszyn CNC będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę ciekawą i rozwojową,
  • możliwość wykorzystania dobytej wiedzy i umiejętności w praktyce,
  • benefity dla pracowników oraz ich rodzin.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.