Oferty pracy

Operator maszyn cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Bierkowo
Numer: StPr/21/2756
OBOWIĄZKI:
Ustawienie i obsługa maszyn CNC, pomiary wykonanych detali, mocowanie i ustawianie narzędzi, kontrola zgodności detali z dokumentacją, czynności konserwujące. Praca na okres próbny: 3 miesiące docelowo z przedłużeniem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wynagrodzenie od 4200 brutto do 5610 brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji. Wymagania: Doświadczenie, znajomość działania i umiejętności obsługi obrabiarek ze sterowaniem CNC, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Oferujemy: Umowa o pracę, stabilność pensji i zatrudnienia, pakiet prywatnej opieki medycznej.

Miejsce pracy:

Bierkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku