Oferty pracy

Operator granulatora otrębowego

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
Kontrola pracy i odpowiednie ustawianie i regulacja pelletyzera otrębowego, kontrola prawidłowości pracy magnesów przed pelletyzerem i monitorowanie stanu otrąb, kontrola wilgotności produkowanych pellet, kontrola warunków magazynowania i rozmieszczenia pelletu w magazynie. Prowadzenie rozładunku otrąb z zewnętrznych dostaw, załadunek pelletu, utrzymanie czystości: w obrębie pelletyzera, magazynie pelletu, wiacie za/wyładunkowej otrąb, podjazdach i terenach za i wyładunkowych pelletu. Prowadzenie drobnych napraw nie wymagających interwencji warsztatu. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej stanów pelletu (początkowych i końcowych). Nadzór nad prawidłową pracą wytwornicy pary, czuwanie nad bezawaryjnym i efektywnym procesem granulacji otrąb. Istnieje możliwość pracy w ramach umowy zlecenie. Praca od poniedziałku do niedzieli: w godzinach 6-14,14-22,22-6 lub 6-18,18-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

obsługa maszyn, urządzeń i systemów informatycznych/sterowania do prowadzenia prac produkcji pelletu, za/wyładunkowych oraz magazynowania. Odpowiedzialność, dbałość o powierzone maszyny i sprzęt.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy