Oferty pracy

Nauczyciel oligofrenopedagog

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Gołubie
Numer: StPr/21/0473
OBOWIĄZKI:
Sporządzenie diagnozy funkcjonalnej wychowanka z innymi specjalistami ośrodka, pisanie indywidualnych programów edukacyjno - terapeutycznych lub rewalidacyjno - wychowawczych, realizacja indywidualnego programu edukacyjno-terapeutyczno lub rewalidacyjno-wychowawczych, prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i głębokim, prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i głębokim, prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych oraz zajęć rewalidacyjnych, prowadzenie dzienników grupowych, rewalidacyjnych i indywidualnego nauczania oraz zeszytów obserwacji uczniów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Gołubie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach