Nauczyciel matematyki z kwalifikacjami do nauczania dwujęzycznego w j. angielskim

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/0811
OBOWIĄZKI:
Nauczanie i wychowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: matematyka

Wymagania inne:

Język angielski - komunikatywny. Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego:a) First Certificate in English (FCE), funkcjonujący również pod nazwą Cambridge English First - ocena A, B lub C, Cambridge Assessment English (dawniej Cambridge English Language Assessment oraz University of Cambridge ESOL Examinations),b) International English Language Testing System (IELTS) - z wynikiem 5,0 - 6,0 pkt, Cambridge Assessment English (dawniej Cambridge English Language Assessment oraz University of Cambridge ESOL Examinations), British Council, IDP IELTS Australiac) Aptis (w wersji General, Advanced lub for Teachers) - z wynikiem ogólnym B2, w wersji pełnej 5-modułowej, komputerowej, certyfikowanej przez British Council,d) Test of English as a Foreginer Language (TOEFL) - eDUCATIONAL tESTING sERVICE (ets):- wersja iBT (internetowa) - z wynikiem całkowitym minimum 57 pkt,- wersja CBT (komputerowa) - minimum 173 pkt i dodatkowo minimum 3,5 pkt z pracy pisemnej (TWE) oraz minimum 50 pkt z egzaminu ustnego (TSE),- wersja PBT (tradycyjna) minimum 500 pkt i dodatkowo minimum 3,5 pkt z pracy pisemnej (TWE) oraz minimum 50 pkt z egzaminu ustnego (TSE),e) City & Guilds Level 1 Certificate in ESOL International (reading, writing and listening) Comunicator (B2) 500/1765/2 funkcjonujący również pod nazwą: City & Guilds International ESOL (IESOL) - poziom "Communicator" łącznie z City & Guilds Level 1 CVertificate in ESOL International (Spoken) Communicator (B2)500/1775/5 funkcjonującym również pod nazwą: City & Guilds International Spoken ESOL (ISESOL) - poziom "Communicator",f) Pearson Test of English General (dawniej London Tests of English) Level 3; Edexcel Level 1 Certificate in ESOL International - ocena Pass, Merit, Distinction, Pearson, Edexcel,g) Pearson Test of English Academic - z wynikiem 59-75 pkt, Pearson Edexcel,h) JETSET Level 5 - ocena Pass, Merit, Distinction; Pearson LCCI Level 1 Certificate in ESOL International (LCCI IQ),i) The European Language Certificates (telc GmbH) - telc English B2.

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie