Oferty pracy

Monter Wyposażenia Okrętowego

W związku z ciągłym rozwojem, wzrostem ilości realizowanych projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)
OPIS STANOWISKA
  • Praca polega na finalnym montażu wyrobów wyposażenia okrętowego wchodzących w skład oferty produkcyjnej
WYMAGANIA
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
OFERUJEMY
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do MultiSport, pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole