Oferty pracy

Monter systemów automatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1643
OBOWIĄZKI:
1. Montaż szaf automatyki przemysłowej2. Montaż systemów automatyki u klienta3. Przygotowanie opisów przewodów4. Nanoszenie korekt schematów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Oczekujemy wysokiej staranności.[Umiejętność 1] : Umiejętność czytania schematów elektrycznych, zdolności manualne.[Inne] : Montaż szaf automatyki, podłączanie silników elektrycznych, prowadzenie przewodów w korytach kablowych (system BAKS) na obiekcie.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni