Oferty pracy

Monter - elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Redzikowo
Numer: StPr/20/2550
OBOWIĄZKI:
montaż urządzeń i układów elektrycznych i elektronicznych, montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej, diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw elektromechanicznych i elektrycznych; Praca na czas określony: 3 m-ce z możliwością przedłużenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi elektronarzędzi, zdolności manualne, umiejętność czytania schematów elektrycznych, praktyczna wiedza z zakresu budowy pojazdów mechanicznych; uprawnienia SEP do 1kV (opcjonalnie), doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej

Miejsce pracy:

Redzikowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku