Oferty pracy

Młynarz

Gdański Urząd Pracy
Młynarz
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0032
OBOWIĄZKI:
Realizacja planów przemiału, prowadzenie procesu przygotowania zboża do przemiału w młynie, czyszczenie ziarna. Obsługa linii mielenia produktów ubocznych i zlotów maszyn czyszczących (oddzielacze magnetyczne, sortowniki, filtrocyklony), kontrola prawidłowej pracy odsiewaczy, czyszczenie ramek do odsiewaczy, oklejanie sit, sprawdzanie pracy linii transportu tłoczącego (wagi, podajniki, sprężarki, rozdzielacze). Pobieranie zgodnie z instrukcją próbek pszenicy, przy wykonywaniu przerzutów, tworzeniu mieszanek i przed śrutem, po nawilżaniu oraz ich rejestracja. Pobór próbek mąk głównych, wykonywanie oznaczenia i rejestracja wyników, sprawdzanie temperatur łożysk wentylatorów transportu pneumatycznego. Zgłaszanie przełożonym uwag o funkcjonowaniu infrastruktury, występowania awarii i usterek, nadzór nad pracownikami przydzielonymi do prac pomocniczych. Istnieje możliwość pracy w ramach umowy zlecenie. Praca od poniedziałku do niedzieli: w godzinach 6-14,14-22,22-6 lub 6-18,18-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

pracownik do przyuczenia. Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia umiejętności. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy