Oferty pracy

Młodszy specjalista

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Garcz
Numer: StPr/24/0026
OBOWIĄZKI:
- stażysta będzie pomagał w przygotowaniu i przesyłaniu informacji do klienta na temat OZE;- stażysta będzie pomagał przygotowywać materiały promocyjne związane z rozwiązaniami efektywnymi energetycznie;- stażysta będzie zdobywał wiedzę na temat pozyskiwania środków unijnych na rozwiązania ekoefektywne (w tym OZE);- stażysta będzie również uczestniczył w procesie składania wniosków na pozyskanie funduszy związanych z OZE;- pomoc w wypełnianiu załączników i kompletowania dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : umiejętność pracy na komputerze[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Garcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach