Młodszy instruktor/ młodszy inspektor działu łączności i informatyki

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/7200
OBOWIĄZKI:
Służba w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby, nadzór nad prawidłową pracą urządzeń (serwery, komputery, drukarki, urządzenia sieciowe), administracja kontami użytkowników domeny, sporządzanie kopii bezpieczeństwa danych, prowadzenie ewidencji i dokumentacji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, uczestniczenie w pracach przy rozwijaniu sieci teletechnicznej jednostki, bieżące wsparcie użytkowników, usuwanie awarii infrastruktury IT. Praca od poniedziałku do piątku, w godzianch: 7:30 - 15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

wiedza teoretyczna z zakresu funkcjonowania sieci komputerowych opartych na protokole TCP/IP, praktyczne umiejętności z zakresu obsługi aktywnych urządzeń sieci LAN, znajomość technologii serwerowych w środowisku Windows ze szczególnym uwzględnieniem usług katalogowych oraz wirtualizacji.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy