Oferty pracy

Młodszy inspektor nadzoru budowlanego

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/1223
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z przepisami i zasadami obowiązującymi w Inspektoracie,przygotowywanie projektów decyzji, postanowień i pism,obsługa organizacyno-biurowa,kontrolowanie budynków wg planu oraz sprawdzanie zgodności prowadzonych robót z decyzją pozwolenia na budowę w celu stosowania i przestrzegania obowiązujących przepisów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

odpowiedzialność, sumienność;Oferta stażu skierowana do nw. gru bezrobotnych:EFS+ oferta skierowana do odób w wieku 30+; Rezerwa FP - bezrobotni zamieszkujący teren gmin wiejskich z wyłaczeniem miasta Ustka

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku