Oferty pracy

Młodszy Administrator Active Directory

Ogłoszenie numer: 4450846, z dnia 2021-04-13

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych branży cywilnej i specjalnej. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną markę. Natomiast kadra złożona z inżynierów będących specjalistami w dziedzinie elektroniki, mechaniki, elektryki i informatyki, zapewnia tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Firma jest członkiem WB Group, największej prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Utrzymanie oraz rozwój infrastruktury Windows.
  • Wsparcie techniczne użytkowników.
  • Przygotowywanie systemów operacyjnych, instalacje oprogramowania.
  • Diagnostyka problemów związanych z infrastrukturą.
  • Obsługę i realizację zgłoszeń oraz rozwiązywanie incydentów w ramach I oraz II linii wsparcia.
  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy,
  • Podstawowy serwis sprzętu komputerowego.
  • Zarządzanie zasobami IT i ich inwentaryzację.
  • Cykliczne przeglądy infrastruktury IT.
  • Udział w procesie zakupu sprzętu IT.
  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub inne techniczne.
  • Podstawowej wiedzy z zakresu technologii sieciowych TCP/IP, DNS, DHCP.
  • Podstawowa znajomość środowiska MS Windows Server 2016/2019 (AD, DHCP, DNS).
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Zaangażowania oraz chęci do nauki.
  • Niekaralności.

Mile widziane :

  • Podstawowa wiedza z zakresu rozwiązań sieciowych.
  • Podstawowa znajomość MS Windows Server 2016/2019 - WDS,CA, GPO, IIS, WSUS, FS.
  • Podstawowa znajomość wirtualizacji – VMware.
  • Podstawowa znajomość języka skryptowego PowerShell.

Oferujemy

  • Dostęp do czasopism branżowych.
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych o zróżnicowanej tematyce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe.