Oferty pracy

Menedżer Sprzedaży – Produkty Grzewcze

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając blisko 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie
z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

Główne zadania:
  • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów,
  • pomoc klientom w zakresie składania zamówień,
  • odpowiedzialność za poprawne wprowadzenie zamówień do systemu,
  • wzmacnianie relacji z dotychczasowymi Partnerami Handlowymi,
  • samodzielna organizacja pracy w ramach powierzonego obszaru,
  • raportowanie i praca w systemie CRM,
  • dbanie o odpowiedni spływ należności.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta, szczególnie w zakresie sprzedaży,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wielozadaniowość i podzielność uwagi,
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celu,
  • umiejętność analitycznego podejścia do złożonych sytuacji oraz rozwiązywania problemów,
  • znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) oraz mile widziana znajomość Microsoft Dynamics AX),
  • posiadanie cech takich jak: otwartość, inicjatywa i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.