Oferty pracy

Menadżer produktu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/7231
OBOWIĄZKI:
-definiowanie, opracowanie, priorytetyzowanie, negocjowanie i koordynowanie planów rozwoju produktów, prac projektowych i utrzymaniowychzwiązanych z aplikacjami i systemami rozwijanych na potrzeby firmy Atlassian (kluczowego klienta firmy SPARTEZ) oraz potrzeby wewnętrzne firmy SPARTEZ-administrowanie własnym stanowiskiem pracy oraz podległymi systemami komputerowymiPraca od pon. do pt. w godz. 09:00 - 17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Informatyka, Zarządzanie lub pokrewne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i produktem; znajomość branży IT, znajomość Cloud i oprogramowania

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

13 000 - 16 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy