Mechanik samochodowy zespołu transportu wydziału wspomagającego kmp w gdyni

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1934
OBOWIĄZKI:
- Zapewnienie sprawności technicznej sprzętu transportowego KMP w Gdyni- Wykonywanie prac w zakresie przeglądów i napraw pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik samochodowy
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe. Praca w warunkach warsztatowych w godzinach 7:30-15:30. Mogą aplikować osoby z niepełnosprawnością. Wynagrodzenie 2690 zł brutto + 11,73% premii regulaminowej oraz dodatek za wysługę lat. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 690 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni