Oferty pracy

Mechanik samochodów ciężarowych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Rębielcz
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:
praca z programami diagnostycznymidiagnozowanie usterek elektrycznych/mechanicznychwymiana podzespołów / programowanie / zmiana parametrów weryfikacja usterek instalacji elektrycznych / naprawanaprawy bieżące i obsługi okresoweobsługa i naprawa ogumieniaobsługa i naprawa układów klimatyzacjiwyjazdy do miejsca awariicodzienna dbałość o zachowanie czystości w miejscu pracyodpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędziaMiejsce pracy: RębielczGodziny pracy: 8-17; 8-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: profil samochodowy

Wymagania inne:

znajomość diagnostyki komputerowej; znajomość mechaniki/elektromechaniki

Miejsce pracy:

Rębielcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy