Oferty pracy

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (2827)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2827
OBOWIĄZKI:
montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych, diagnozowanie przyczyn awarii i usterek, demontaż zespołów i podzespołów oraz usuwanie usterek, selekcjonowanie uszkodzonych części, regulacja urządzeń i maszyn; wymiana i dorabianie części.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie mechaniczne i doświadczenie zawodowe, znajomość maszyn przemysłowych, czytanie rysunku technicznego, zdolności manualne, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym zmianowej, umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy