Oferty pracy

Magazynier

Grupa Nowak poszukuje pracowników do POMORSKIEGO CENTRUM MIĘSNEGO K&K Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K. w Pruszczu Gdańskim. POMORSKIE CENTRUM MIĘSNE Sp z o.o Sp. K. jest jedną z największych firm dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin na Pomorzu. To najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne posiadające zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy, które oferuje szeroki wybór produktów najlepszych polskich producentów.

Magazynier
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Zadania na stanowisku:
  • Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera i przygotowanie do wysyłki
  • Pakowanie, układanie, foliowanie i zabezpieczanie towaru na paletach
  • Transport wewnętrzny towarów w magazynie; Udział w  okresowych inwentaryzacjach
  • Pomocnicze prace magazynowe
UWAGA!
  • Praca w warunkach chłodzonych (+40 C)

  • Praca na drugą zmianę!

Wymagania:
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac, dokładność
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia); Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracach kompletacji zamówień lub/i w branży mięsnej
Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie wzrastające adekwatne do umiejętności
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie; Posiłek regeneracyjny
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka zograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka zograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesówrekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."