Oferty pracy

Magazynier

Gdański Urząd Pracy
Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6732
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie, kontrolowanie, rozładowanie dostaw- przygotowywanie i wydawanie materiałów na produkcję- przygotowanie i załadunek wysyłek- prowadzenia dokumentacji magazynowej- rozmieszczenie materiałów i wyrobów w magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami- uczestnictwo w pracach porządkowych, inwentaryzacyjnych- współpraca z kierowcami dostarczającymi towar, pracownikami magazynu oraz innych działówMiejsce pracy: Gdańsk, godziny pracy: 6-14.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Gospodarka magazynowa

Wymagania inne:

Znajomość gospodarki magazynowej/ procedur i dokumentacji magazynowej; dobra znajomość obsługa komputera i programów magazynowych (system Microsoft Dynamics AX w tym WMS z wykorzystaniem urządzeń mobilnych (kolektory danych); dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie,sumienność, umiejętność czasu pod wpływem presji czasu.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy