Oferty pracy

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Magazynier
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/0564
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie sie z zasadami BHP, warunkami sanitarnymi, - przyjmowanie dostaw towaru, - planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, - rozkładanie towaru, - oznaczanie i metkowanie produktów, - sprawdzanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów, - pakowanie, nadawanie paczek, - załadunek towaru, - obsluga urządzeń magazynowych, inwentaryzacja towaru,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, kierunek: techniczny
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: techniczny
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Rekrutacja w ramach programów : RPO- EFS: skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia spełniających dodatkowo co najmniej jeden z warunków: pozostawania bez pracy dłużej niż rok; posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności. POWER- EFS: program skierowany do osób bezrobotnych w wieku do 29 roku życia w tym: osoby do 25 roku życia pozostające w ewidencji urzędu pracy nie dłużej niż 4 miesiące.

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku