Oferty pracy

Magazynier

Dołącz do naszej firmy Kurierskiej jako magazynier! Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, gotowej na wyzwania związane z zarządzaniem magazynem i kontrolą przepływu towarów. Skontaktuj się z nami pod wskazanym numerem telefonu.

Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk, Kowale
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w dynamicznym środowisku
  • Stawkę godzinową w wysokości 29zł/godzina + bonusy za godziny nocne
  • Wypłaty w formie tygodniówek
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne szkolenie w obszarze pracy magazynowej
  • Darmowy transport pracowniczy
Wymagania:
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (np. wózki widłowe)
  • Dokładność, sumienność i zdolność do pracy w zespole
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniami
  • Etykietowanie i przechowywanie produktów zgodnie z procedurami
  • Monitorowanie stanów magazynowych i raportowanie ewentualnych nieprawidłowości
  • Sortowanie paczek kurierskich