Oferty pracy

Magazynier

Ogłoszenie numer: 8779135, z dnia 2024-02-21

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Jako magazynier będziesz odpowiedzialny za szerokie spektrum prac związanych z obsługą produkcji Luksusowych Jachtów w firmie Sunreef Yachts. Poznasz proces od momentu dostawy towaru aż po dostarczenie jej na produkcję. Jeżeli nie miałeś okazji pracować z systemem WMS, niczym się nie przejmuj. Wdrożymy Cię we wszystkie ciekawostki oraz nauczymy jak efektywnie pracować przy użyciu kolektorów. Codzienne wyzwania powodują iż nie ma czasu na nudę, dodając do tego przyjazną atmosferę tworzymy dla Ciebie idealne miejsce pracy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy fizycznej
  • zaangażowanie
  • pełna dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • dofinansowanie dojazdów do pracy – dodatek paliwowy powyżej 50km
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny, jeśli się dla nas przeprowadzisz
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za symboliczną złotówkę
  • karta multisport za 35zł