Oferty pracy

Magazynier - pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/20/1193
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska pracy :- pakowanie plastików laboratoryjnych- kompletowanie zamówienia- przygotowanie spakowanych produktów do wysyłki- dobra organizacja pracy- znajomość pakietu office - word- zamawianie i kontakt z kurieremZainteresowanych proszę o przesyłanie ofert na maila: biuro@genoplast.plSkontaktujemy się z wybranymi ofertami.www.genoplast.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : • Praca w prestiżowej firmie biotechnologicznej• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę• Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji• Niezbędne narzędzia pracy • Atrakcyjny pakiet wynagradzania

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim