Oferty pracy

Magazynier - operator wózka widłowego

Ogłoszenie numer: 6895467, z dnia 2022-05-05

Brenbud Sp. z o.o.

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży LIBET PLATINIUM. Firma BrenBud Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż: kostki brukowej, płyt tarasowych, obrzeży trawnikowych, krawężników, kamieni ozdobnych, cementu, kory kamiennej i prefabrykatów betonowych

W związku z rozwojem Firma Brenbud Sp. z o.o. - Hurtownia kostki brukowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elżbiety Zawackiej 10

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw
  • kompletowanie i wydawanie towaru
  • załadunek aut
  • utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy
  • uczciwość, samodzielność
  • sprawność fizyczna

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę jednozmianową
  • swobodną atmosferę
  • miejsce pracy Gdańsk