Oferty pracy

Magazynier Magazynu Mroźnego

Dr. Oetker Polska wiodący producent produktów spożywczych do zakładu produkcyjnego w Łebczu poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Łebcz, k. Władysławowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Praca w mroźni w ujemnych temperaturach
  • Obsługa magazynu, sterowanie procesem automatyki
  • Przyjęcie wyrobu gotowego z produkcji
  • Przygotowanie towaru do wysyłki według zamówienia (praca ze skanerem)
  • Wydawanie towaru i załadunek jednostek transportowych (weryfikacja ilościowa i jakościowa)
  • Odpowiedzialność za powierzony towar i sprzęt
POSZUKUJEMY OSOBY:
  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, uczciwość
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych
OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie), Karta Multisport, docelowo Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego jest spółka Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. (ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk). Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez odznaczenie odpowiedniego pola na stronie, do której link zostanie wysłany w wiadomości potwierdzającej wysłanie przez Państwa aplikacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://www.oetker.pl/pl-pl/dodatkowe-informacje/postepowanie-rekrutacyjne.html