Oferty pracy

Lider obszaru

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Strzebielinko
Numer: StPr/23/0110
OBOWIĄZKI:
Planuje, organizuje i nadzoruje przebieg procesów przetwórczych: przetwarzania i konserwowania ryb, skorupiaków i mięczaków; zarządza podległym zespołem pracowników produkcyjnych. Współpracuje między zależnymi wydziałami w celu zapewnienia realizacji planów produkcyjnych. Buduje w firmie kulturę ciągłego doskonalenia oraz atmosfery współpracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w pracy zespołowej
Uprawnienia: Książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.[Umiejętność 1] : Patroszenie ryb, szybkość pracy, dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Strzebielinko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie