Oferty pracy

Lider grupy wybijania działu by produkt

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/2889
OBOWIĄZKI:
- umiejętność kierowania podległym mu zespołem - umiejętność pracy na systemie IFS - dyspozycyjność - umiejętność planowania pracy - praca w systemie zmianowym 6-14 lub 8-16 plus soboty lub nadgodziny - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i BT- prowadzenie dokumentacji związanej z pracą działu - nadzór nad procesem pakowania wyrobu gotowego (kontrola temperatur, pakowanie zgodne ze specyfikacją danego wyrobu)- załadunek tuneli- obsługa skanera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dokładność i dyspozycyjność,[Inne] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność i dokładność

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku