Oferty pracy

Lekarz Medycyny / Internista / Medycyny rodzinnej

Miejsce pracy: Gdańsk

Fundacja Medicover, Ul. Targ Sienny 7

Poszukujemy osoby, która:
  • posiada tytuł lekarza specjalisty bądź jest lekarzem z min. 5-letnim stażem zawodowym
  • jest dyspozycyjna w dwie soboty i ewentualnie piątki w miesiącu
  • charakteryzuje się dobrą organizacją pracy oraz posiada rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • jest zwolennikiem tak zwanego „zdrowego stylu życia”
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole specjalistów: lekarz, dietetyk, specjalista aktywności fizycznej, psycholog
  • szkolenia stanowiskowe
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin – w sobotę w ciągu dnia, ewentualnie popołudnia od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i zdobywanie wyjątkowego doświadczenia w innowacyjnym, programie profilaktyki zdrowia Fundacji Medicover
Twoje zadania:
  • praca z dorosłymi uczestnikami projektu w kierunku poprawy aktualnego stylu życia i zachowań zdrowotnych,
  • opcjonalnie - prowadzenie warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia, zapobiegania rozwojowi chorób cywilizacyjnych, głównie cukrzycy typu II-go.

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.