Oferty pracy

Leader w Dziale Jakości - branża piekarnicza

Dla naszego klienta, znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży spożywczej  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Badanie i rozwój surowców i nowych produktów
  • Wnioskowanie i wdrażanie zmian technologicznych w procesie produkcji
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla procesów i produktów
  • Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi
  • Sporządzanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów
  • Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: technologia żywności)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywcze
  • Dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie średniej wielkości o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego wynikające ze współpracy w międzynarodowym środowisku zawodowym