Oferty pracy

Lakiernik meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1772
OBOWIĄZKI:
Podstawowym obowiązkiem pracownika będzie lakierowanie mebli metodami natrysku pneumatycznego, ale także w drodze ręcznego politurowania tamponem szelakiem naturalnym. Lakierowanie (politurowanie) poprzedzone jest między innymi: bejcowaniem, usuwaniem przebarwień powierzchni mebli, uzupełnianiem ubytków, wymianie forniru itp. Ponieważ na prace lakiernicze i bejcowanie nie ma obłożenia na wymiar pełnego etatu w naszej firmie, pracownik będzie wykonywał poza lakierowaniem także zabiegi fitosanitarne w pracach konserwatorskich, wykonywał prace renowacyjne i konserwacyjne oraz sporządzał dokumentację konserwatorską.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : dodatkowo doświadczenie w zawodach: 265105 Konserwator antyków, 752204 Renowator mebli, 752207 Stolarz mebli stylowych i artystycznych[Inne] : Duże doświadczenie w renowacji zabytków oraz umiejętność sporządzania profesjonalnej dokumentacji konserwatorskiej zgodnej z przepisami ustawy o ochronie zabytków. Umiejętność doboru metod i przeprowadzania zabiegów fitosanitarnych w procesie renowacji antyków, w szczególności mebli.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni