Oferty pracy

Kurator oddziału sztuki nowoczesnej

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3339
OBOWIĄZKI:
Do zadań Kuratora Oddziału należy w szczególności:1) organizacja pracy podległej komórki i efektywne kierowanie jej działalnością,2) określanie zakresu zadań, uprawnień i obowiązków poszczególnych pracowników,3) nadzór i kontrola nad działalnością podległej komórki organizacyjnej,4) dbałość o właściwe kompetencje pracowników i ich przygotowanie do pracy,5) motywowanie i ocena pracowników podległej komórki organizacyjnej,6) bieżące rozwiązywanie problemów pojawiających się w działalności podległej komórki organizacyjnej,7) wprowadzanie rozwiązań usprawniających działalność podległej komórki organizacyjnej, 8) planowanie działalności podległej komórki organizacyjnej oraz jej budżetu zadaniowego,9) racjonalne gospodarowanie budżetem podległej komórki organizacyjnej,10) współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań własnych podległej komórki organizacyjnej,11) nadzór nad przestrzeganiem przez podległych pracowników przepisów prawa pracy, w tym dyscypliny czasu pracy oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych,12) rozliczanie czasu pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i okresami rozliczeniowymi i współpraca w tym zakresie z Działem Kadr. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: preferowana historia sztuki lub artystyczny

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na poziomie magisterskim o profilu humanistycznym (preferowana historia sztuki) lub artystycznym, udokumentowane doświadczenie w zakresie działalności muzealniczej, wystawienniczej lub badawczej związanej ze sztuką nowoczesną i/lub współczesną, udokumentowane doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowniczymi, odpowiedzialność, samodzielność, komunukatywność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy