Oferty pracy

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Kucharz
Miejsce pracy: Miechucino
Numer: StPr/20/1158
OBOWIĄZKI:

-zapoznanie z przepisami bhp i popż -organizowanie pracy kuchni -dbanie o przestrzeganie zasad BHP raz właściwe wykorzystanie sprzeętu kuchennego. -uczestniczenie w planowaniu jadłospisu i przygotowanie według niego posłków -sporządzanie posilków zgodnie z wymogami racjonalnego ywienia -porcjowanie -dbanie o najwyższą jakość, smak i estetykę wydawanych posiłków- dbałość o zgodność kalorycną przygotowanych posilków z ich zaplanowaną wartością. -dbanie o utrzymanie porzadku i przesytzreganie higieny osobistej -dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych, utrzymanuie w stanie używalności powierzony sprzęt kuchenny -uczestniczenie w zakupach wyposażenia kuchni

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Miechucino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach