Oferty pracy

Kucharz, kucharka

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Zblewo
Numer: StPr/21/0387
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw wg ustalonych receptur, nadzór nad jakością serwowanych dań pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami przestrzeganie przepisów BHP w kuchni, dbanie o estetyczne podawania potraw zgodnie z wytycznymi nadzorowanie świeżości używanych składników, współpraca z dostawcami dbanie o czystość stanowiska pracy zgodnie z zasadami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: kucharz małej gastronomii

Wymagania inne:

[Inne] : Nie jest wymagane wieloletnie doświadczenie, ale najważniejsza jest chęć do pracy jako kucharz, zaangażowanie i pasja do gotowania. U nas dostaniesz dodatkowe szkolenia i wdrożymy Cię we wszystkie procesy.

Miejsce pracy:

Zblewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim