Oferty pracy

Księgowy / Księgowa

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i  dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
  • Weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Księgowanie dokumentów magazynowych oraz raportów kasowych,
  • Rozliczanie punktów sprzedaż detalicznej,
  • Bieżąca analiza oraz uzgadnianie rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,
  • Bieżące uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi,
  • Bieżący kontakt z kierownikami aptek.
Oczekujemy:
  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego potwierdzona wykształceniem i/bądź doświadczeniem,
  • Swoboda w korzystaniu z arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły,
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem.
Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Realny wpływ na decyzje biznesowe,
  • Możliwość rozwoju,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Korzystną lokalizację.